تبلیغات رایگان قالیشویی و مبل شویی

تبلیغ مبل شویی - تبلیغات رایگان قالیشویی و مبل شویی

 • افزودن به علاقه‌مندی 2 بازدید

  مبل شویی آرامش

  23 ساعت قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 10 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 7 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 12 بازدید

  مبل شویی نگین

  2 هفته قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 4 بازدید

  مبلشویی آذرنگ

  2 هفته قبل
 • تبلیغ مبل شویی

  تبلیغ شرکت مبل شویی

  هنگام شستشوی مبل ها یا شستشوی مبل ها با دستگاه های مبل شویی، مبلمان بدون خیس شدن فوم و قاب چوبی شسته می شود. در گذشته از شامپو فرش برای نظافت مبل در ایران استفاده می شد که دیگر رایج نیست. آگهی های تبلیغاتی شامپو فرش اغلب در رادیو و تلویزیون بود. شامپو فرش اغلب برای لکه های سبک استفاده می شود و در واقع بهتر است زمانی که مبل لکه دار است از شامپو فرش استفاده شود، زیرا هر چه لکه بزرگتر باشد پاک کردن آن دشوارتر است. اما اگر مبل کثیفی و لکه زیادی دارد بهتر است از مبل شوی که معمولا توسط قالیشویی انجام می گیرد، کمک بگیرید.

  مبل های خود را به مبل شویی بسپارید

  با گذشت زمان و آسیب دیدن مبل ها به دلایل مختلف از جمله دستورالعمل های نادرست توسط این محصولات، افراد ترجیح می دهند مبلمان خود را به مبل شویی ها بسپارند.

  دلایل مهم شستشوی مبل

  مهمترین آنها عبارتند از: 1- چای را روی مبل بریزید 2- خودکار روی مبل و مقدار بسیار کمی جوهر می کشد. 3- کثیفی ناشی از گذشت زمان 4- کثیفی ناشی از تهویه مطبوع و باز بودن پنجره ها 5- مبلمان مشکی به دلایل مختلف 6: قسمت مشکی رنگ که با بقیه صندلی ها فرق دارد.

  دلایل مهم برای شستن مبل

  ۷- وجود انواع لکه لاک، لکه قهوه و لکه روی لب. 8- از شوینده مبلمان متناسب با رنگ مبلمان استفاده می شود.

  چگونه مبل خود را در خانه بشوییم

  شستشوی مبل های پارچه ای برای چنین مبل هایی به سادگی از شامپو فرش استفاده کنید، شامپو فرش را در ظرفی قرار دهید و با ابر روی مبل ها پخش کنید. سپس با یک ابر دیگر پاک کنید و بگذارید خشک شود.

  شستشوی مبل های مخمل

  بنابراین این نوع پارچه را نمی توان با شامپو شست. بهتر است از یک بخارپز یا پارچه خیس استفاده کنید که بتواند کیسه را از روی سطح بکشد.

  شستشوی مبل چرم

  استفاده از شیشه شور کافی است اما اگر می خواهید ست مبل را با کیفیت تمیز کنید بهتر است.

  پارچه کتان

  شستن و رنگرزی این پارچه می تواند سخت و آسیب رسان باشد.

  مراحل شستشوی مبل در خانه

  برای تمیز کردن مبلمان؛ ابتدا باید تمام سطح مبل را با جاروبرقی تمیز کنید تا هیچ گرد و غباری روی مبل باقی نماند. برای اینکه گرد و غبار در مبلمان باقی نماند، بهتر است از برس استفاده کنید و تمام گرد و غبار باقی مانده را از روی پارچه مبل پاک کنید. پس از آن بهتر است برای پاک کردن الیاف مبل از پرز گیر استفاده کنید، بعد از این مرحله شامپو فرش را باید با ابر یا برس مخصوص روی مبل مالید تا به خوبی تمیز شود. مراحل شستشوی مبل در منزل و در مرحله بعد می توانید از بخار آب نمک برای تمیز کردن شامپو فرش کشیده شده روی مبل استفاده کنید. همچنین می‌توانیم از یک پارچه مرطوب برای شامپو کردن فرش استفاده کنیم.

  تبلیغ مبل شویی

  در این صفحه شما می توانید لیست بهترین شرکت های مبل شویی را مشاهده نمایید. و از خدمات آنها استفاده لازم را ببرید.

  تبلیغ رایگان مبل شویی

  برای اینکه مبل شویی خود را بصورت رایگان تبلیغ کنید، همین الان اقدام به ثبت مبل شویی خود نمایید. ما در سایت قالیشویی تمامی تبلیغات قالیشویی و تبلیغ مبل شویی را بصورت کاملا رایگان منتشر می کنیم.